Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

   Karadeniz Lojistik olarak nakliyat alanında sadece eşya taşımıyoruz, biz güvenilir hizmet taşıyoruz. Biz Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı hizmetlerimizde bütün eşyalarınızı özenle paketliyor, sigortalıyor ve taşıyoruz.

 

Son zamanlarda mantar gibi türeyen özellikle internette yaptıkları bir site ile kurumsallığa bürünmeye çalışan firmalar sektörün itibarını zedelemektedir. Bu sebepledir ki hizmet almak istediğiniz firmayı iyi araştırınız. Karadeniz Lojistik olarak öncelikle ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunuyoruz ve ardından fiyat teklifi verilip sigortalı olarak eşyalarınızı istediğiniz noktaya aldığımız gibi bırakıyoruz.

Uygun fiyatlarımız ve kalitemiz ile her daim sizlerleyiz. Karadeniz Lojistik, güler yüzlü ve işinin ehli uzman ekibimiz, konusuna hakim tecrübeli ekspertiz ve formenlerimiz, modern ekipmanlarımız ve teknolojik donanımlarımız ile; taşıyacağımız alanın türü, boyutu ve içerisinde bulunan eşyaların çeşidi ne olursa olsun, transferinin gerçekleştirileceği yeni adres Türkiye’nin neresinde olursa olun sorunsuz, kısa sürede başarılı bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

» Şehirlerarası Taşımacılık

» Şehiriçi Nakliye

» Ambalajlama

» Demontaj / Montaj

» Modern donanımlı nakliye aracı desteği

» Tekstil Taşımacılığı

» Piyano Taşıma

» Çelik kasa transferi