PWS Lojistik

PWS Lojistik

 

Karadeniz Lojistik ,lojistik konusunda kreatif ve güvenli çözümler üretmeyi hedeflemiş vizyonu ile Türkiye’de ilk olarak PWS lojistik hizmeti vermeye başlamıştır. Farklı ve ihtiyaç duyulan pek çok yeni proje ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya devam edecektir.

PWS Lojistik nedir? Firmalara ne sağlar ?

İşyeri arşivlerinin kapladığı alandan kurtularak, bu konuyu uzman bir firma yönetim ve kontrolüne bırakır.

Kişisel ihtiyaçların ve planlamaların önem kazandığı yaşantımızda, gardrop ve dolaplarda biriken mevsimsel kıyafet ve diğer saklanması gerekli ürünleri askılı olarak muhafazaya alır. Üstelik bu hizmeti Karadeniz Lojistik’in elemanları bizzat evlere kadar giderek gerçekleştirir.

Eğer yeterli yeriniz yok ise ,saklanmasını istediğiniz her şey, anahtarları, müşterilere teslim edilmek üzere Karadeniz Lojistik’in depolama alanlarında depolanır. PWS Depo, eşyaların saklanmasına yarayan, anahtarı sadece eşya sahiplerinde bulunan, rutubetsiz ve güvenli bir depolama sistemidir.

”İhtiyaç duyulan boyutlarda ve sayıda PWS depo kapınıza kadar getirilir. Eşyalar, elemanlar tarafından PWS deponuza düzenli ve paketlenmiş bir şekilde yerleştirilir. Kapınızın önünde kilitlenen PWS deponuzun anahtarı size teslim edilir ve muhafaza için Karadeniz Lojistik’in merkez depolarına saklanmak üzere teslim edilir.”